HOTEL RADĚJOV - Česká republika

Hotel Radějov - Česká republika - Slovácko

Hotel Radějov starstarstar

Hotel Radějov
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Poloha
známá a vyhlášená rekreační oblast Radějova se nachází v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, v kraji proslulém především dobrým vínem. Rekreační zařízení se nachází v tiché lokalitě údolí Radějova nad přehradní nádrží Lučina. Okolí je přímo ideální pro turistiku, či vyznavače cyklistiky (Vinná stezka, Baťův kanál,…).
Lyžování
3 km - sjezdovka s umělým zasněžováním Radějov-Štěpničky (nadmořská výška 408 m, délka sjezdovky 400 m, převýšení 70 m, 5 sněžných děl, 2 vleky, 1 dětský vlek, možnost večerního lyžování).
Koupání
dětský bazén u hotelu, přehradní nádrž Lučina 200 m, rekreační rybník 800 m, koupaliště Strážnice 10 km.
Vybavení
restaurace, letní terasa, salónky a klubovny, wellness centrum (finská, infra a parní sauna, ochlazovací bazén, zážitkové sprchy, Kneippův chodník, vířivka, odpočívárna, solárium, masáže), malé fitness, půjčovna kol, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, ruské kuželky, dětský koutek., fotbalové hřiště, minigolf, asfaltové hřiště na volejbal, košíkovou, tenis atd., dětská hřiště. WiFi internet v recepci, restauraci a na terase, částečně i na pokojích. Parkoviště u hotelu zdarma, garáže za poplatek.
Speciální nabídka
Akce 50+: cenově zvýhodněné mimosezónní pobyty pro osoby nad 50 let neúčtuje se neobsazené lůžko, lze zajistit i bezbariérový pokoj. Akce 7=6: využijte slevy 7=6 v období 14.10.-16.12.17, 6.1.-30.6.18 a 25.8.-15.12.18 (podmínkou poskytnutí slevy je nástupní den SOBOTA). Animační program v období 30.6.-25.8.18.
Doprava
vlastní
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. PŘÍPLATEK: zapůjčení dětské postýlky 50 Kč/pokoj/noc, zapůjčení chladničky 50 Kč/pokoj/noc. Silvestrovský pobyt zahrnuje bohatý program. Minimální délka pobytu v období 30.6.-25.8.18 7 nocí (pobyty sobota-sobota), v ostatním období 3 noci. Možný pobyt se psy.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.