Přírodní krásy Réunionu

Přírodní krásy Réunionu, Réunion, 28.5.2018, Snídaně

Přírodní krásy Réunionu starstar

Přírodní krásy Réunionu
Termín:
28.5. – 6.6.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:letecky (Mnichov)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:124996831
44 500 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis zájezdu
Poznávací zájezd (fly & drive), 10 dní, 2* hotely, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním zapůjčeným automobilem.
Cenu garantujeme již při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Ubytování je zajištěno v prověřených hotelech ve dvoulůžkových pokojích | Hotel Relais des Cimes 2* |
Hotel Ferme du Pommeau 2* | Hotel Les Geraniums 2* | Hotel Vieux Cep 3* |
Hotel L´orky Mel 2* |
Hotel Alamanda 2* | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet na Réunion.

2. den - Saint Denis / kaldera Salazie - Hell-bourg: Přílet do Saint Denis, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK.
Krátká informační schůzka a půjčení vozu na 8 dní. Dále už vlastní
transfer do vašeho hotelu ve vesničce Hell-bourg, která se nachází v horském údolí Salazie (jedna ze tří kalder vyhaslé sopky Piton des Neiges - nejvyšší hora Réunionu, 3 069 m n. m.) s množstvím úchvatných vodopádů a bujnou vegetací. Ubytování v hotelu Relais des Cimes 2*, nocleh.
Hotel.

3. den - Východní pobřeží Réunionu - La Plaine des Palmistes / prales Belouve: Po brzké snídani se vydáte do večně zelené oblasti La Plaine des Palmistes, kde mimojiné uvidíte čajové plantáže, a dále do pralesa Belouve, který poskytuje domov neuvěřitelnému množství rostlin a živočichů. Odpočinek a ubytování v hotelu La Ferme du Pommeau 2*.
Hotel, snídaně.

4. den - Belouve / Pas de Bellecombe: Brzy ráno po snídani se vydáte do horské oblasti Pas de Bellecombe.
Pokud počasí dovolí, budete mít odtud krásné výhledy na magickou krásu
sopečného kuželu Piton de La Fournaise - 2 631 metrů vysoká činná štítová sopka. Ubytování v hotelu Les Geraniums 2*, nocleh.
Hotel, snídaně.

5. den - Pas de Bellecombe / jižní pobřeží Réunionu - Cilaos: Po snídani se vypravíte na divoký jih ostrova. Cestou uvidíte
krajinu pokrytou jak lávou, tak také barevnými květinami a plantáže s
vůní vanilky, která se zde tradičně pěstuje. Na vaše ubytování dojedete do krásného horského městečka Cilaos. Městečko se nachází přímo pod
mohutným masivem nejvyšší hory ve výšce 1 214 m n. m. V Cilaosu najdete
termální prameny, proto je také významným lázeňským městem Réunionu.
Dále se zde nachází muzea, galerie, spoustu obchůdků a restaurací se
skvělým typickým jídlem. Přenocování v hotelu Le Vieux
Cep 2*. Hotel, snídaně.

6. den - Cilaos / Petite Ille: Následující 2 dny budete objevovat přírodní krásy divokého jihu Réunionu. Možnost výletů do okolí a k pobřeží Indického oceánu. Ubytování v útulném penzionu L´orky Mel 2*. Penzion, snídaně.

7. den - Petite Ile: Individuální volno v Petite Ile. Možnost výletů do okolí a k pobřeží Indického oceánu. Přenocování v útulném penzionu L´orky Mel 2*. Penzion, snídaně.

8. den - Petite Ile / západní pobřeží Réunionu - Saint Gilles les Bains: Po snídani odjezd do letoviska Saint Gilles les Bains na západním
pobřeží ostrova, kterému se přezdívá "malé Saint Tropez". Odpočinek a slunění na krásné pláži u Indického oceánu. V Saint
Gilles naleznete mnoho restaurací a barů, a také širokou nabídku
různých aktivit. Ubytování v hotelu Alamanda 2*, nocleh. Hotel, snídaně.Fakultativně: Možnost prodloužení pobytu na pláži u Indického oceánu v Saint Gilles o libovolný počet dní nebo přelet na Mauricius.

9. den - Saint Gilles les Bains / Saint Denis: Po snídani návrat do Saint Denis a volno do odletu. Vrácení vozu a odlet domů.Snídaně.

10. den: Přílet.
Cena zahrnuje
letenka Praha (Vídeň) - Saint Denis - Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě), ubytování v prověřených 2* hotelech se snídaní, informační schůzka s anglicky hovořícím zástupcem CK na letišti v Saint Denis, půjčení auta, kat. malá auta (např. Peugeot 206 nebo Renault Twingo), asistence na letišti, 24hodinová asistenční linka na Réunionu
, povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (na požadavek zajistíme), pohonné hmoty
, taxa za vypůjčení auta na letišti, cena 35 EUR (platí se na místě), pojištění auta, cena 10 EUR/den (platí se na místě), * při vyzvednutí auta je standardně vyžadována garance kreditní kartou s částkou 950 USD (pro případ poškození nebo nevrácení auta), ubytovací taxy, cena cca 1 EUR/os./noc (platí se na místě), případné vstupy, strava a nápoje neuvedené v itineráři, spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
, příplatek za Vánoční a Silvestrovskou Gala večeři
Stravování

6x snídaně

Pro rezervaci volejte 487 823 903 nebo 777 668 567, pište na info@royaltour.cz
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Arcadia Air, s.r.o., IČ 27449491. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK