Riu Palace Antillas - Aruba

Riu Palace Antillas - Aruba

Riu Palace Antillas starstarstarstarstar

Riu Palace Antillas
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
All inclusive
Popis
Ideální pro fantastickou a romantickou dovolenou! Resort jen pro dospělé s 24-hodinovým ALL INCLUSIVE!
Poloha
Palm Beach, resort nově otevřený na konci roku 2014 leží v západní části ostrova, u jedné z nejlepších písečných pláží ostrova. V blízkosti se nachází mistrovské golfové hřiště Tierra del Sol. Vzdálenost od letiště cca 15 minut jízdy, od hlavního města Oranjestad cca 5 minut jízdy.
Pojmenování zařízení 1
Junior suite pro 2 osoby, možnost přistýlky
Popis zařízení 1
Junior suite - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa. Možnost ubytování 3 osob.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).
Náš názor
Ideální pro fantastickou a romantickou dovolenou! Resort jen pro dospělé s 24-hodinovým ALL INCLUSIVE!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite. V resortu není možné ubytovat osoby do 18 let.
Odkaz na www
http://www.riu.com/en/Paises/aruba/palmbeach/hotel-riu-palace-antillas/
Www odkaz popis 1
www.riu.com/en/Paises/aruba/palmbeach/hotel-riu-palace-antillas/
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Aruba – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, odletovou taxu cca 35 USD (platí se individuálně při odletu).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
Rychlý přehled
ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin)
resort jen pro dospělé
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 15 minut jízdy z letiště
západní část ostrova
přímo u jedné z nejlepších pláží na ostrově
v blízkosti golfového hřiště
Vybavení resortu
482 pokojů a suite. Klimatizace, 10 restaurací a barů, kasino, diskotéka, 2 bazény (jeden s barem), SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, aquagymnastika, kajaky, golf, stolní tenis, animační programy, boutique, kadeřník, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, půjčovna kol.
Vybavení pokoje
Junior suite - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa. Možnost ubytování 3 osob.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.