Trek kolem sopky Piton des Neiges s pobytem na pláži Saint Gilles

Trek kolem sopky Piton des Neiges s pobytem na pláži Saint Gilles, Réunion, 28.5.2018, Snídaně

Trek kolem sopky Piton des Neiges s pobytem na pláži Saint Gilles starstar

Trek kolem sopky Piton des Neiges s pobytem na pláži Saint Gilles
Termín:
28.5. – 6.6.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:letecky (Vídeň)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:124997122
47 610 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 10 dní, 2* hotel / horské chaty, snídaně / polopenze

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním zapůjčeným automobilem.
Cenu garantujeme již při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

TRASA: Saint Denis / Saint Gilles / La Nouvelle / Marla / Cilaos / Saint Gilles / Saint Denis

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Ubytování je zajištěno v prověřených hotelech ve dvoulůžkových pokojích a v horských chatách ve společném ubytování |

Saint Gilles: hotel Alamanda 2* nebo rezidence Tropic 2* |
La Nouvelle: horská chata |
Mafate: horská chata | Cilaos: hotel Le Vieux Cep 2*
| Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet na Réunion.

2. den - Saint Denis / západní pobřeží Réunionu - Saint Gilles les Bains: Přílet do Saint Denis, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK.
Krátká informační schůzka a transfer do vašeho hotelu na západním pobřeží ostrova v letovisku Saint Gilles les Bains, kterému se přezdívá "malé Saint Tropez". Ubytování v hotelu Alamanda nebo v rezidenci Tropic.Hotel / rezidence.

3. den - Saint Gilles les Bains / Col des Boeufs / La Nouvelle: Brzy ráno po snídani odjezd do horké oblasti Col des Boeufs, kde si v hotelu necháte svá hlavní zavazadla. Poté vás čeká nenáročný výstup do sedla Col des Boeufs, odkud budete mít krásné výhledy do horského údolí Mafate - jedna ze tří kalder vyhaslé sopky Piton des Neiges (nejvyšší hora Réunionu, 3 069 m n. m.), a dále sestup do vesničky La Nouvelle, která je centrem Mafate (3 - 4 hodiny), kde se ubytujete v horské chatě. V La Nouvelle se nachází škola, kostek, několik restaurací a také několik obchůdků, kde si můžete nakoupit zásoby na další den. Odpočinek v krásné přírodě a přenocování.Horská chata, polopenze.

4. den - La Nouvelle / kaldera Mafate: Tento den vás čeká nenáročný trek (2 - 4 hodiny podle zvolené trasy) v kaldeře Mafate, kde se později ubytujete ve známé horské chatě Marla. Kaldera Mafate je místy až jeden a půl kilomentru hluboká. Jedná se o jedinečné místo na Réunionu, kde najdete naprosto nedotčenou, překrásnou přírodu, kam se dostanete pouze pěšky nebo vrtulníkem. Odpočinek v přírodě a přenocování.Horská chata, polopenze.

5. den - Mafate / Col de Taibit / Cilaos: Nenáročný trek přes průsmyk Col de Taibit do horského městečka Cilaos (7 - 8 hodin). Městečko Cilaos se nachází přímo pod mohutným masivem nejvyšší hory ve výšce 1 214 m n. m. V Cilaosu najdete termální prameny, proto je také významným lázeňským městem Réunionu. Dále se zde nachází muzea, galerie, spoustu obchůdků a restaurací se skvělým typickým jídlem. Ubytování v hotelu Le Vieux Cep.
Nocleh.Hotel, snídaně.

6. den - Cilaos: Volný den v překrásném horském městečku s čerstvým ovzduším a termálními prameny ležícím v kaldeře Cilaos - druhá kaldera sopky Piton des Neiges. Ubytování v hotelu Le Vieux Cep.
Nocleh.Hotel, snídaně.

7. den - Cilaos / Saint Gilles les Bains: Po snídani odjezd do letoviska Saint Gilles les Bains na západním pobřeží ostrova. Západní část ostrova Réunion je velice vyhledávaná zejména těmi návštěvníky, kteří milují pobyt na krásných, romantických plážích. Pláže jsou zde nejčastěji tvořeny světlým pískem či malými oblázky. Někde však najdete také černý lávový písek. V hotelu budete mít připravená svá hlavní zavazadla. Odpočinek a ubytování v hotelu Alamanda nebo v rezidenci Tropic.Hotel / rezidence, snídaně.

8. den - Saint Gilles les Bains: Odpočinek a slunění na krásné pláži u Indického oceánu. V Saint Gilles naleznete mnoho restaurací a barů, a také širokou nabídku různých aktivit. Vychutnáte si tak příjemné chvíle klidu a relaxace na tomto exotickém ostrově. Hotel, snídaně.Fakultativně: Možnost prodloužení pobytu na pláži u Indického oceánu v Saint Gilles o libovolný počet dní nebo přelet na Mauricius.

9. den - Saint Gilles les Bains / Saint Denis: Po snídani návrat do Saint Denis a volno do odletu domů.
Snídaně.

10. den: Přílet.
Cena zahrnuje
letenka Praha (Vídeň) - Saint Denis - Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě), ubytování v prověřených turistických hotelech 2* ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, společné ubytování v horských chatkách a pensionech během treku s polopenzí, informační schůzka s anglicky hovořícím zástupcem CK na letišti v Saint Denis, knižní průvodce a mapa Réunionu
, transfery turistickým autobusem, asistence na letišti, 24hodinová asistenční linka na Réunionu
, povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (na požadavek zajistíme), strava a nápoje neuvedené v itineráři, průvodce během programu, ubytovací taxy, cena cca 1 EUR/os./noc (platí se na místě), spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
Stravování
5x snídaně (v hotelech) | 2x polopenze (během treku)
Pro rezervaci volejte 487 823 903 nebo 777 668 567, pište na info@royaltour.cz
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Arcadia Air, s.r.o., IČ 27449491. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK