Proč na dovolenou s Royaltour s.r.o.?

Proč na dovolenou s Royaltour s.r.o.?

Proč cestovat s RoyalTOUR s.r.o.?

Nezaplatíte ani o korunu  navíc!

U všech prodávaných zájezdů Vám garantujeme stejné ceny jako cestovní kanceláře. Samozřejmě také využíváme slevy za včasnou rezervaci, slevy stálého klienta, bonusy a jiné výhody poskytované pořádající CK. Prodáváme zájezdy na poslední chvíli i různé speciálně vypsané akce. Nemáme žádné další přirážky.

Vždy víte, s kým cestujete!

Neskrýváme před Vámi nabídky cestovních kanceláří uvedených na našich stránkách. Zasíláme kompletní kalkulaci zájezdů včetně informací o pojištění, připojištění a dalších volitelných příplatcích.

Informace o dovolené!

O každém zájezdu obdržíte veškeré dostupné informace. Zájezdy prodáváme již 16. sezonu! Za tu dobu jsme získali řadu zkušeností, obsloužili tisíce zákazníků. Na našich stránkách najdete detailní popisy hotelů. Za éru naší působnosti jsme se zúčastnili mnoha informačních cest do různých destinací. Zakládáme si na osobním kontaktu s každým klientem.

Nákupem u nás neriskujete!

Spolehněte se na naše renomé! Všechny nabízené zájezdy jsou od pojištěných a pečlivě vybraných CK.

Ušetříme Vám čas!

Nemusíte složitě prohledávat internetové stránky jednotlivých cestovních kanceláří. Stačí, když přijdete k nám, zavoláte, nebo napíšete a my Vám pomůžeme s výběrem dovolené! Vybereme dovolenou, jakou si představujete! Poskytujeme nabídku zájezdů od desítek CK na jednom místě. Během chvilky si vyberete dovolenou Vašich snů.