Western Union

Western Union

Western Union byla založena 1851. Roku 1871 poprvé představila vlastní produkt "Money Transfer". V roce 1995 se stala součástí největšího poskytovatele elektronického přenosu dat.

Miliony lidí na celém světě využívají služeb společnosti Western Union především díky spolehlivosti, bezpečnosti a rychlosti. Této služby můžete využít v naléhavých situacích jako jsou ztráta kreditní karty či finančního obnosu, dále můžete posílat z rozličných důvodů peníze do zahraničí svým příbuzným a přátelům. Naše služby využívají podnikatelé k udržení hladkého průběhu podnikání. Western Union zajistí, že Vaše peníze budou vyplaceny rychle a té správné osobě.

S využitím nejmodejnější elektronické technologie umožňuje Western Union výplatu peněz již během několika málo minut a to ve více než 180 zemích světa. Zástupce Western Union můžete kontaktovat na místech jako jsou banky, směnárny, poštovní úřady, supermarkety, letiště apod.

Zaslání peněz

1. Jednoduše přinesete finanční obnos do kterékoli pobočky Western Union a vyplníte příslušný formulář

2. Zaplatíte poplatek a obdržíte kopii formuláře, kde je uvedeno transferové číslo (MTCN)

3. Informujete příjemce o tom, že daná částka byla odeslána na jeho jméno

Během několika minut budou peníze připraveny k výplatě příjemci ve kterékoli pobočce ve Vámi uvedené zemi.

Příjem peněz

1. Kontaktujte jakoukoli pobočku Western Union a předložte svůj doklad totožnosti. Pokud jej z nějakého důvodu nemáte, prokažte se kontrolní otázkou a odpovědí, jež uvedl odesílatel.

2. Vyplňte příslušný formulář. Pracovník WU ověří Vámi uvedené údaje s údaji v systému.

3. Finanční obnos Vám bude následně vyplacen. V případě České republiky je výplata možná pouze v Kč.