O nás

O nás

Vážení přátelé, milí zákazníci, cestovatelé,

vítáme Vás na stránkách cestovní agentury RoyalTOUR s.r.o. Děkujeme za důvěru v naše dlouholeté zkušenosti z oblasti cestovního ruchu, které získáváme již od roku 1993. Jsme potěšeni, že hodláte využít služeb naší cestovní agentury při výběru Vaší dovolené.

Cestovní agentura RoyalTOUR s.r.o. působí na trhu  od ledna 1997.  Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 11857.

Díky dlouholeté, úspěšné spolupráci jsme stali kamennou pobočkou CK Fischer, Nev-Dama a eTravel - internetový prodejce zájezdů.

Od počátku našeho působení jsme získali řadu stálých klientů a také mnoho výborných obchodních partnerů, díky nimž Vám můžeme nabídnout celou řadu ověřených a kvalitních pobytových, poznávacích i kombinovaných zájezdů. Zajistíme Vám nejrůznější typy pobytů jak v Evropě, tak i v dalekých exotických destinacích. Zprostředkováváme také rekreace v Čechách a na Slovensku, zajišťujeme vstupenky do divadel. Jsme distributory všech významných vstupenkových portálů - Ticket Art, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream, Eventim a Colosseum. Od roku 1998 nabízíme peněžní služby  Western Union a díky našemu vstřícnému přístupu ke klientovi patříme každý rok mezi nejlepší obchodní partnery v počtu uskutečněných peněžních transferů i v kvalitě poskytovaných služeb.

Navštivte naši cestovní agenturu, kde Vám rádi představíme nejaktuálnější nabídku zájezdů. Mailujte, telefonujte, faxujte! Všechna přání týkající se Vaší dovolené mohou být splněna. Myslíme si, že je z čeho vybírat. U nás si vybere úplně každý, protože RoyalTour s.r.o. – to je dovolená jakou si představujete! Těšíme se na Vás!

Iva Křečková – jednatelka